לפרטים חייגו:

ראשי » ביובית באלקנה

ביובית באלקנה

מחפשים ביובית באלקנה ולא יודעים את מי להזמין? אין לכם זמן מיותר לחכות ואתם רוצים שירות ביובית באלקנה כבר בשעה הקרובה?

הגעתם למקום הנכון! צרו קשר עוד עכשיו להזמנת ביובית באלקנה מזמינות מידית ובמחירים המשתלמים ביותר! אנו מציעים את כל שירות הביובית באלקנה והסביבה: פתיחת סתימת ביוב באלקנה, צילום קו ביוב באלקנה, שאיבת ביוב באלקנה, ניקוי צנרת ביוב באלקנה ועוד.

הביוב מציף את החצר? סובלים מהצפה בעסק? המים באסלה עולים?
שירותי ביובית באלקנה זמינים עבורכם 24/7
צוות ביובית באלקנה מספק שירות רחב של שאיבות ביוב באלקנה והסביבה, שירותי תיקון צנרות ועוד
עבודה יסודית ומקצועית במחירים ללא תחרות החל מ 500 שקלים!
ניתן להזמין שירותי ביובית מהיום להיום

לייעוץ חינם והצעת מחיר לשירותי ביובית באלקנה התקשרו אלינו: 053-352-3866

שירותי ביובית באלקנה

לוגו מחירוןמחירון ביובית באלקנה

ריכזנו את מחיר השירותים העיקריים שאנו מציעים, ונכתוב זאת שוב אנו מציעים את המחירים האטרקטיביים בארץ ! בלי אותיות קטנות ובלי הפתעות, מחירון ביובית עדכני שישקף לכם את העלויות הכלליות.

שירותי ביובית באלקנה מחיר התחלתי בש"ח
הזמנת ביובית באלקנה

500

פתיחת סתימת ביוב

550

שטיפת קו ביוב

500

שטיפת מרזב

600

שטיפת קו ניקוז

600

צילום קו ביוב

600

ביובית נמוכה לחניונים

900

הסרת שורשים בביוב

750

ניסור והסרת בטון בביוב

1,000

איתור נזילות

900

שירותי שאיבות:
שאיבת ביוב

600

שאיבת הצפה

600

שאיבת בור רקב

600

שאיבת בור ספיגה

600

שאיבת מפריד שומנים

700

עם זאת, חשוב להבין שדף מחירון ביובית באלקנה כללי בלבד, העבודה עשויה להשתנות במקרים חריגים ותלוי במגוון פרמטרים, לבירור מחיר מדויק אנא צרו קשר.

אם נמאס לכם מתקלות הביוב, אם אתם רוצים לעשות סוף לריחות הרעים שבוקעים ממערכת הביוב, אם אתם מבינים שהגיע הזמן לחברה מקצועית שתבצע עבודה איכותית ויסודית, אז זה בדיוק הזמן להתקשר אלינו.

למרות שאנו עוסקים בביוב ומתמודדים עם תקלות ביוב כל יום, מבחינתו כל תקלת ביוב היא מפגע חמור שיש לטפל בו במהרה וביסודיות ללא עיכובים. סתימת ביוב לדוגמה עשויה לגרום לזיהום סביבתי, לפגעה באיכות החיים ולעיתים גם להוות סיכון לבריאות הדיירים. לפיכך אצלנו מהנה מהיר ויסודי הוא חובה, ונעשה כל שביכולתנו להגיע אליכם במהירות האפשרית, תוך ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר.

לשם כך הביובית שלנו באלקנה נמצאת בכוננות מתמדת למתן שירות מידיי כולל קריאות חירום מחוץ לשעות העבודה הנורמליות.

ביובית באלקנה

אלקנה אשר הוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1981 הינה יישוב קהילתי הממוקם בשומרון. היא ממוקמת בקרבת יישוב שער השומרון שהינו איחוד של שערי תקווה עץ אפרים.

כמו כל יישוב אחר גם באלקנה קיימות תקלות ביוב רבות, בין אם בבתים פרטיים ובין אם במבני המועצה או אף בתשתית המקומית. מאחר שבבנייה המודרנית נעשה שימוש בתשתית ביוב כמעט בכל המבנה, הצורך בשירותי ביובית באלקנה כמו בכל מקום אחר רק הולך ועולה.

שירותי הביוב העיקריים הינם:

  • פתיחת סתימת ביוב באלקנה: פתיחת סתימת ביוב נעשית בד"כ באמצעות לחץ מים גבוה שמופק מהביובית. ניתן לבצע פתיחת סתימת ביוב גם באמצעים אחרים כדוגמת: כבל חשמלי, מוטות ברזל וספירלות.
  • שאיבת ביוב באלקנה: שאיבת ביוב נעשית משוחות ביוב, בור משאבה, בור ספיגה ועוד. השאיבה נעשית דרך צינורות רחבים, ישירות לתוך המיכל אשר נושאת הביובית.
  • צילום צנרת ביוב באלקנה: צילום צנרת ביוב או קו ביוב כשם שחלק נוהגים לומר, נעשה באמצעות מצלמת סיב אופטי או רובוט לצילום צנרת ביוב. התוצאה הינה סרטון של פנים צנרת הביוב, כך שנוכל לראות בדיוק מה מתחולל בה.
  • שאיבת הצפות באלקנה: שאיבת הצפות מים שנגרמו כתוצאה מתקלות אינסטלציה או מי גשמים. השאיבה נעשית על ידי משאבות ניידות או ביובית באלקנה.
  • ניקוי שורשים בביוב באלקנה: תופעת שורשים בביוב הינה רווחת ונפוצה. עבור השורשים מערכת הביוב הינה מקום מחיה מושלם. במערכת הביוב ישנם תנאי אידיאליים לצמיחת שורשים, ובראשם מזון אורגני בשפע וטמפרטורות מתאימות. השורשים חודרים למערכת הביוב דרך פתחים קיימים, ואף יוצרים שברים וסדקים בצנרת הביוב שמאפשרים להם להיכנס למערכת דרכם. ניקוי שורשים בביוב נעשה באמצעות רובוט לצנרת ביוב אש נשלט על ידי מפעיל מומחה, או על ידי דיזות סכינים ייעודיות שמסתובבות במהירות בזכות עוצמת המים שמזרימה הביובית.

ביובית באלקנה מזמינים רק מחברה מומחית בתחום

כמו כל שירות אחר שאנו מזמינים, חשוב לברר את מקצועיות ומומחיות בעלי המקצוע שמולנו. חבל לבזבז זמן מיותר וכספים רבים על בעלי מקצוע שלא יתנו תמורה הולמת למחיר, ואף ישאירו אותנו מאוכזבים מתוצאה עגומה ובלתי מספקת. לכן, בטרם תזמינו ביובית באלקנה אנו ממליצים לעשות בדיקות מקדימות ולוודא שמולכם חברת ביובית מקצועית, שעובדיה מיומנים ומצוידים בציוד מתאים.

רובינו לא מבינים יותר מדי בתחום הביוב, מדובר בצנרת ושוחות ביוב שקבורות באדמה, ולא בדיוק מושכים את העין או את האף… כך שמרבית האוכלוסייה מעדיפה לשמור מרחק ממערכת הביוב.

בדיוק בגלל זה חשוב להזמין ביובית באלקנה מחברה מקצועית שניתן לסמוך עליה שתבצע את העבודה בצורה מקצועית ויסודית. כך תוכלו להניח את דעתכם שהסבירות שתקלת הביוב תחזור, הינה נמוכה ככל הניתן.

לסיכום, בין אם אתם זקוקים לשאיבת ביוב, צילום צנרת ביוב, פתיחת סתימה מורכבת או סתם פתיחת סתימת ביו בפשוטה באלקנה דעו לכם שאנו זמינים עבורכם בכל שעה. כמו כן, נשמח להציע לכם מגוון שרותי ביובית נוספים בסביבת אלקנה:

להזמנת שאיבות ביוב באלקנה התקשרו אלינו עוד היום ונשמח לתת לכם מענה מקצועי

לייעוץ חינם והצעת מחיר לשירותי ביובית באלקנה התקשרו אלינו: 053-352-3866

שירותים בקרבת מקום: ביובית באריאל, ביובית בכוכב יאיר צור יגאל, ביובית בראש העין 

חוות דעת מלקוחותינו:

מחירי השירותים בפורטל המוקד לשירותי ביובית אינם קבועים ומשתנים בהתאם לסוג העבודה. המחיר הסופי ייקבע במהלך שיחת טלפון או בפגישת הייעוץ.

שירותי ביובית 24 שעות ביממה - השירות באתר שאיבות ביוב .com ניתן על ידי המרכז לביוביות ושאיבות 2023 בע"מ ח.פ 516855632

תנאי שימוש | הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | מפת אתר

צרו קשר בוואטסאפ 053-352-3866 דילוג לתוכן