לפרטים חייגו:

ראשי » ביובית בראשון לציון

ביובית בראשון לציון

הבית מוצף? שוב חזרה סתימת הביוב? סובלים מהצפה בעסק?
המוקד לשירותי ביובית כאן על מנת לעזור! אניע מספקים שרותי ביובית בראשון לציון והסביבה בזמינות מיידית 24 שעות ביממה כולל שרותי חירום.
כל השירותים המקצועיים תחת קורת גג אחת במחיר משתלם.

שירותי ביובית בראשון לציון זמינים עבורכם 24/7

צוות ביובית בראשון לציון מספק שירות רחב של שאיבות ביוב בראשון לציון והסביבה, שירותי תיקון צנרות ועוד
עבודה יסודית ומקצועית במחירים ללא תחרות החל מ 500 שקלים!
ניתן להזמין שירותי ביובית מהיום להיום

לייעוץ חינם והצעת מחיר לשירותי ביובית בראשון לציון התקשרו אלינו: 053-352-3866

שירותי ביובית בראשון לציון

סרטון הדגמה:  שטיפת קו ביוב בעזרת ביובית בראשון לציון

לוגו מחירוןמחירון ביובית בראשון לציון

ריכזנו את מחיר השירותים העיקריים שאנו מציעים, ונכתוב זאת שוב אנו מציעים את המחירים האטרקטיביים בארץ ! בלי אותיות קטנות ובלי הפתעות, מחירון ביובית עדכני שישקף לכם את העלויות הכלליות.

שירותי ביובית בראשון לציון מחיר התחלתי בש"ח
הזמנת ביובית בראשון לציון

550

פתיחת סתימת ביוב

550

שטיפת קו ביוב

500

שטיפת מרזב

600

שטיפת קו ניקוז

600

צילום קו ביוב

600

ביובית נמוכה לחניונים

900

הסרת שורשים בביוב

750

ניסור והסרת בטון בביוב

1,000

איתור נזילות

900

שירותי שאיבות:
שאיבת ביוב

600

שאיבת הצפה

600

שאיבת בור רקב

600

שאיבת בור ספיגה

600

שאיבת מפריד שומנים

700

עם זאת, חשוב להבין שדף מחירון ביובית בראשון לציון כללי בלבד, העבודה עשויה להשתנות במקרים חריגים ותלוי במגוון פרמטרים, לבירור מחיר מדויק אנא צרו קשר.

הצורך בהזמנת שירותי ביובית בראשון לציון

צוותי הביובית המומחים שלנו מספקים שירותי ביובית לכל סוגי תקלות הביוב והניקוז, החל מפתיחת סתימות ביוב, שאיבת ביוב, צילום קווי ביוב ושטיפת קווי ביוב ועד להתקנת מערכות ביוב.
הצורך לביוביות בראשון לציון עשוי לנבוע מתקלה פתאומית כדוגמת סתימת ביוב או משרות שוטף כדוגמת שרות שאיבת בור ספיגה אחת לתקופה או אחזקת קווי ביוב תקופתית.

אנחנו נספק עבורכם שרותי שאיבת ביוב בראשון לציון במחירים הטובים ביותר בזמינות מיידית 24 שעות ביממה.

שיטת עבודה שלנו

כיצד פותחים סתימת ביוב?

ביובית בראשון לציון

ביובית בראשון לציון – שאיבות ביוב בראשל"צ ,בת ים ,חולון והסביבה

לפני שניגש לפתור את הבעיה נתחם את האזור ונשמור על בטיחות הולכי הרגל בסביבה תוך שימוש בגדרות ניידות, מחסומים וקונוסים. לאחר מכן, נאבחן את הסיבה לתקלת הביוב. קיימת סתימת ביוב? חשוב להבין מה גרם לה. האם יש שורשים בביוב וצמחיה שהתפשטו במערכת הביוב, האם פסולת שהצטברה במערכת הביוב וחוסמת את מעבר הנוזלים או שבר בקווי הביוב לדוגמה.
את שיטת העבודה שלנו נתאים לתקלת הביוב הקיימת כך שתקבלו את הפתרון האופטימלי והיעיל ביותר.

לנו כמובילים בשירותי ביובית בראשון לציון ציוד מגוון אשר יספק מענה לכל צורך, אנו מציעים שרותי ביובית נמוכה לחניונים בראשון לציון, שאיבת ביוב בראשון לציון ועוד. אצלנו תקבלו את השירותים מכתובת אחת וכך לא תצטרכו לשאת בעלויות כפולות ומכופלות, לתאם בין מספר בעלי מקצוע שונים, ובמקרים הקיצוניים אף להתמודד עם זריקת אחריות ביניהם.

כיצד פועלת הביובית?

הביובית נושאת ציוד רב הכולל אמצעי צילום ביוב, כלי עבודה כדוגמת מחפרונים ומקדחות, מפתחות למכסי ביוב, משאבות ביוב ניידות, כלי חפירה, רובוטים מתקדמים לעבודות ביוב, ציוד אינסטלציה וכן הלאה. אך הציוד העיקרי בו משתמש צוות הביובית הינו:

  1. משאבת יניקה משאבה זו מייצרת שאיבת וואקום ומשמשת את צוות הביובית שאיבת ביוב, שאיבת הצפות, שאיבת מפרידי שומנים ועוד. בד"כ משאבת יניקה סטנדרטית תייצר עוצמת שאיבה עצומה שלך כ-15,000-40,000 ליטרים לדקה. כאשר לא רק לעוצמת המשאבה השפעה על מהירות השאיבה אלא גם לסוג החומר הנשאב, עומק מוקד השאיבה, לטמפרטורה וכו'.
  2. משאבת לחץ משאבה זו מפיקה לחץ מים גבוה ומשמשת את צוות הביובית לפתיחת סתימת ביוב, שטיפת קווי ביוב, שטיפת מרזבים ועוד. בד"כ משאבת ביוב סטנדרטית תפיק לחץ מים אדיר העומד על 260-480 ליטר מים לדקה.

מאחר והביובית נושאת משקלים עצומים הכוללים את ציוד הביובית, מיכל לאגירת מוזלים ומיכל מים נקיים וכן הלאה, מרבית הביוביות מותקנות על גבי משאיות גדולות אשר מסוגלות לשאת את משקל הציוד וכמובן מורשות לכך על פי חוק.
אם שמתם לב בשנים האחרונות לביוביות רבות המתוקנות על גבי טנדרים, אז דעו שישנה סיבה טובה לכך. לאחרונה קיים צורך הולך וגובר לשירותים בסביבה נמוכה יותר ובמקרים כאלה נזדקק לרכב נמוך יותר ומותאם שמספק שירות ביוביות לחניונים שבעזרתו נוכל לבצע שאיבה גם לאיזורים נמוכים שהנגישות אליהם קשה יותר.

חלק נכבד מתשתיות הביוב והניקוז עובר בחניונים כך שהצורך לשירותי ביוב בחניונים נרחב יחסית וכולל שירותים כדוגמת: פתיחת סתימות ביוב, שאיבת הצפות ושטיפת קווי ניקוז.
מטבע הדברים משאית ביובית לא יכולה לתת מענה לחניון או כל מקום בעל נגישות מוגבלת ולכן ביובית המותקנת על גבי טנדר תתן מענה אופטימלי ויעיל למקרים אלו.
רגב, אנו במוקד לשאיבות ביוב מציעים שרותי ביובית נמוכה בראשון לציון במחירים הטובים ביותר.
התקשרו כעת לקבלת הצעת מחיר 053-352-3866

כיצד לבחור חברת שרותי ביוב בראשון לציון?

ראשית אל תתעצלו, ערכו בירור מקדים, אמנם תצטרכו להשקיע מעט מאמץ אך תחסכו כאבי ראש והתמודדות עם בעלי מקצוע רשלנים או אף שרלטנים.

כיום מלאכת הבירור נגישה ופשוטה חיפוש פשוט ברשת האינטרנט יניב תוצאות רבות וחוות דעת של לקוחות קודמים אשר קיבלו שירות מבעלי המקצוע הרלוונטיים.

  1. הקפידו לבחור חברה בעלת ניסיון רב בתחום אחרי הכל לא תרצו בעל מקצוע מתחיל שעשוי לגרום לכם נזקים כבדים שעלות תיקונם עשויה אף לעלות על עלות תיקון תקלת הביוב הקיימת.
  2. בדקו מהיכן מגיע בעל המקצוע, הרי אם אתם זקוקים לביובית בראשון לציון לא תרצו לחכות זמן רב עד שתגיע ביובית מאשדוד או ביובית מהרצליה ותחייב אתכם על עלויות מיותרות כדוגמת דלק וזמן נסיעה.
  3. ערכו סקר מחירים קצר, אם הצעת המחיר שקיבלתם יקרה להחריד או אף זולה באופן מחשיד, מומלץ לדלג לבעל המקצוע הבא.
  4. בררו האם חברת שרותי הביובית מציעה אחריות על העבודה המבוצעת. הצעת אחריות מלמדת במקרים רבים על איכות העבודה המבוצעת.
  5. דרשו חשבונית, מעבר לכך שעל בעל המקצוע קיימת חובה על פי חוק להפיק חשבונית, החשבונית תהווה אסמכתא לשירות שקיבלתם.

לסיכום, צוות ביובית מספק שירות ביובית בראשון לציון במקצועיות חסרת תקדים. שאיבת ביוב בראשון לציון, פתיחת סתימות ועוד..

יש לכם צורך בשרותי ביובית בראשון לציון? אנו עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה. כמו כן, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לייעוץ מקצועי ללא עלות ו/או לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית 053-352-3866

שירותים בקרבת מקום: ביובית בלוד, ביובית בת ים , ביובית חולון,

חוות דעת מלקוחותנו:

מחירי השירותים בפורטל המוקד לשירותי ביובית אינם קבועים ומשתנים בהתאם לסוג העבודה. המחיר הסופי ייקבע במהלך שיחת טלפון או בפגישת הייעוץ.

שירותי ביובית 24 שעות ביממה - השירות באתר שאיבות ביוב .com ניתן על ידי המרכז לביוביות ושאיבות 2023 בע"מ ח.פ 516855632

תנאי שימוש | הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | מפת אתר

צרו קשר בוואטסאפ 053-352-3866 דילוג לתוכן