לפרטים חייגו:

ראשי » ביובית ברעננה

ביובית ברעננה

שוב הביוב נסתם? הגיע הזמן לשאיבת הביוב התקופתית? המרתף הוצף? ככל הנראה אתם צריכים שרותי ביובית.
אנו מספקים שירות ביובית בפריסה ארצית נרחבת ובפרט שירות ביובית ברעננה.
הזמנת שירותי ביובית ברעננה זולים, יעילים ומקצועיים

הביוב מציף את החצר? סובלים מהצפה בבניין\בעסק? המים באסלה עולים?

שירותי ביובית ברעננה זמינים עבורכם 24/7

צוות ביובית ברעננה מספק שירות רחב של שאיבות ביוב ברעננה והסביבה, שירותי תיקון צנרות ועוד
עבודה יסודית ומקצועית במחירים ללא תחרות החל מ 500 שקלים!
ניתן להזמין שירותי ביובית מהיום להיום

לייעוץ חינם והצעת מחיר לשירותי ביובית ברעננה התקשרו אלינו: 053-352-3866

שירותי ביובית ברעננה

צפו בסרטון דוגמא כיצד הצוות שלנו מספק שירות ביובית ברעננה בזמן אמת, שטיפת קו ביוב סתום ממגבונים וניקוי בור עומק:

דוגמא לשירות בעזרת ביובית ברעננה

שיטת העבודה שלנו היא מהמקצועיות בארץ:

 • בטיחות – אנו נוהגים במשנה בטיחות על ידי צוות מקצועי של מנהל פרויקט ועובדי צוות. לשם כך אנו משתמשים באמצעי תיחום כדוגמת גדרות ניידות, קונוסים ועוד. וכן בציוד מגן החל מחליפות הגנה ועד מסכות נשימה וציוד לעבודה בגובה. כמובן שכל עובדי החברה עוברים הכשרות מקיפות בהתאם לחוק.
 • תקנות – כל שירות ביובית ברעננה נעשה על סמך תקנות משרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות. אנו מקפידים על איכות עבודה גבוהה וכן רואים בשמירה על איכות הסביבה ערך עליון, ולא רק חובה מתוקף חוק.
 • מקצועיות – ברשותינו צי שלם של ביוביות אשר יותאמו בהתאם לסוג העבודה והצורך בה. אנו מעמידים לרשותכם ביובית נמוכה לחניונים ברעננה אשר תשמש לעבודות במיקומים לא נגישים, משאבות ניידות לשאיבת ביוב או שאיבת הצפות בכל מוקד, רובוטים מתקדמים לעבודות ביוב כדוגמת צילום קווי ביוב ותיקון קווי ביוב וכן הלאה.
 • ביובית ברעננה בזמינות מיידית 24 שעות ביממה – בכל תקלת ביוב קיימת חשיבות רבה לטיפול מידי. טיפול מאוחר עשוי לגרום לנזק סביבתי ולהחמרת הנזקים. בזכות הפריסה הארצית הנרחבת אנו נגיע במהירות וניתן מענה מלא לכל תקלת ביוב 24 שעות ביממה.
 • כל שרותי הביוב תחת כתובת אחת – בתחום הביוב קיימת חשיבות רבה ליכולת בעל המקצוע להציע שירותים נלווים ולהציע מענה מלא. אם אינסטלטור לדוגמה יגיע לפתוח סתימת ביוב והסיבה לסתימה הינה פסולת מגבונים אשר יש לשאוב ממערכת הביוב, לאינסטלטור לא תהיה יכולת לבצע את השאיבה, ולכן הפתרון שיתקבל יהיה חלקי בלבד והסתימה הבאה תחזור במהרה.
  אנו מציעים את כל שרותי הביוב כדוגמת: פתיחת סתימות ביוב, חיתוך שורשים בביוב, שאיבת ביוב, שאיבת הצפות, שטיפת קווי ביוב וניקוז, תיקוני אל הרס לצנרת הביוב, התקנת מערכות ביוב ועוד.
 • אחריות – אנו מציעים אחריות על מרבית עבודות ביוב. כל זאת מתוך תפיסת שירות להעניק ללקוח שקט נפשי ללא דאגות. את הדאגות תשאירו לנו.
 • מחיר אטרקטיבי – אנו מציעים את המחירים הנמוכים ביותר כאשר אתם זקוקים לשירות ביובית ברעננה ובכלל ענף הביוב, ומתחייבים לכך. כיצד אנו עומדים במחירים הטובים ביותר?
  • אנו חברה ותיקה בפריסה ארצית כך שיש לנו יתרון לגודל.
  • אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר ולכן מבצעים את העבודה ביעילות ללא בזבזו זמן מיותר
  • עובדי החברה מיומנים ומנוסים בעלי ותק של שנים רבות בתחומי הביוב והאינסטלציה

 

לוגו מחירוןמחירון ביובית ברעננה

ריכזנו את מחיר השירותים העיקריים שאנו מציעים, ונכתוב זאת שוב אנו מציעים את המחירים האטרקטיביים בארץ ! בלי אותיות קטנות ובלי הפתעות, מחירון ביובית עדכני שישקף לכם את העלויות הכלליות.

שירותי ביובית ברעננה מחיר התחלתי בש"ח
הזמנת ביובית ברעננה

550

פתיחת סתימת ביוב

550

שטיפת קו ביוב

500

שטיפת מרזב

600

שטיפת קו ניקוז

600

צילום קו ביוב

600

ביובית נמוכה לחניונים

900

הסרת שורשים בביוב

750

ניסור והסרת בטון בביוב

1,000

איתור נזילות

900

שירותי שאיבות:
שאיבת ביוב

600

שאיבת הצפה

600

שאיבת בור רקב

600

שאיבת בור ספיגה

600

שאיבת מפריד שומנים

700

עם זאת, חשוב להבין שדף מחירון ביובית ברעננה כללי בלבד, העבודה עשויה להשתנות במקרים חריגים ותלוי במגוון פרמטרים, לבירור מחיר מדויק אנא צרו קשר.

כיצד מבצעים פתיחת סתימת ביוב?

שחרור סתימת ביוב ניתן לעשות במספר דרכים, כאשר צוות הביובית יתאים את הדרך הנכונה ביותר לסיטואציה בשטח:

 1. פתיחת סתימת ביוב על ידי ביובית – השיטה הנפוצה והמומלצת לפתיחת סתימת ביוב ברעננה או בכל מקום אחר היא כמובן על ידי ביובית. הביובית נושאת עליה את כל המכשור הנדרש לפתיחת סתימת ביוב בצורה המקצועית ביותר. צוות הביובית יכניס את צינור הלחץ לצנרת הביוב, ויפתח את הסתימה בעזרת לחץ מים עוצמתי, אשר ישאיר אחריו קו ביוב נקי.
  בנוסף, במידה וקיימת פסולת רבה בתוך מערכת הביוב, צוות הביובית יבצע שאיבת בור ביוב.
  בשורה התחתונה אם יש לכם סתימת ביוב ברעננה, הפתרון עבורכם הינו שירות ביובית ברעננה.
 2. פתיחת סתימת ביוב על ידי מכשור חשמלי – פתיחת סתימה על ידי מכשור חשמלי תהיה יעילה בעיקר במקרים בהם אין גישה לביובית. נניח כאשר המרחק בין מוקד הסתימה לחניה בה יכולה הביובית לעמוד עולה על 100 מטרים.
 3. פתיחת סתימת ביוב על ידי ספירלה / מוטות ברזל – נדגיש כי אמצעים אלו הם מוצא אחרון בכלל לא מומלץ לשימוש. הסיבה לכך היא חשש לפגיעה בשלמות ותקינות הקו, בעת השימוש באמצעים אלו בעל המקצוע למעשה דוחף ונותן מכות לאורך צנרת הביוב כך שמחולל הסתימה יתפרק, ימשיך הלאה וישתחרר. במקרים רבים הפעלת כח זו גורמת לנזקים קשים לצנרת הביוב כדוגמת שברים, נתקים ומעיכות. אם כך מדוע ציינו אותם? מאחר וישנם בעלי מקצוע שעושים שימוש באמצעים אלו ולכן ראינו נכון למנות גם אותם.
 4. פתיחת סתימת ביוב על ידי חומרים כימיים – שפיכת חומרים כימייים לתוך האסלה או הכיור תמוסס את הגורמים לסתימה בסבירות גבוהה. נציין כי שיטה זו תהיה יעילה כאשר מדובר בסתימות קלות בתוך הבית, אם מדובר בסתימות מחוץ לבית לא תהיה לחומרים אלו השפעה.

כמו שהבנתם קיימות לא מעט שיטות לפתיחת סתימת ביוב, ולכן אם יש צורך בשירותי ביוב חשוב להזמין שירות מחברה שמכירה ויודעת מענה נרחב לכל תקלות הביוב בעל השיטות האפשריות. רק כך תוודאו שתקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר.
אנו נשמח לעמוד לשירותכם עם שירות ביובית ברעננה 24 שעות ביממה, וזאת בזמינות גבוהה במיוחד.

יתרונות שאיבת ביוב ברעננה על יד שירות של צוות ביובית

ביובית ברעננה

ביובית ברעננה – שירות שאיבות ביוב בעיר רעננה והסביבה

מערכות הביוב והניקוז הן חלק מאוד רגיש בתשתיות הבסיסיות של המערכות העירוניות. הביוב למעשה באופן שוטף מאגד בתוכו כמויות אדירות של פסולות אשר לעיתים יכולות להביא לבעיות בניקוז.
תפקידה העיקרי של תשתית הניקוז לפנות מי גשמים אל מחוץ למבנה, ואילו תשתית הביוב נועדה לפנות שפכים אל מחוץ למבנה. שתי התשתיות נפרדות לחלוטין. בכל השנה ובמיוחד עם בוא החורף ומערכות הגשמים תשתיות אלו מתמודדות עם אתגרים לא פשוטים ולכן חשוב לבצע פעולות אחזקה מונעת ולוודא את תקינותן. פעולות אלו כוללות שאיבת פסולת, שטיפת קווי ניקוז ומרזבים ושטיפת קווי ביוב.
זיכרו, שירות מקצועי מחברה מקצועית ואמינה אשר תטפל היטב בתשתית הביוב, יתן לכם אוויר ארוך וכדור הרגעה לשנים רבות קדימה.

קיימת לכם תקלת ביוב ברעננה? הגיע הזמן לבצע שאיבת ביוב? מעוניינים להזמין עוד היום ביובית ברעננה? התקשרו אלינו ותקבלו הצעת מחיר משתלמת 053-352-3866 

שירותים בקרבת מקוםביובית בכפר סבא , שאיבת ביוב בהרצליה , ביובית בשרון

חוות דעת מלקוחותנו:

מחירי השירותים בפורטל המוקד לשירותי ביובית אינם קבועים ומשתנים בהתאם לסוג העבודה. המחיר הסופי ייקבע במהלך שיחת טלפון או בפגישת הייעוץ.

שירותי ביובית 24 שעות ביממה - השירות באתר שאיבות ביוב .com ניתן על ידי המרכז לביוביות ושאיבות 2023 בע"מ ח.פ 516855632

תנאי שימוש | הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | מפת אתר

צרו קשר בוואטסאפ 053-352-3866 דילוג לתוכן