לפרטים חייגו:

ראשי » מחירון ביובית

מחירון ביובית

שירותי ביובית מחיר ללא תחרות

זקוקים לשירותי ביובית ? הגיע הזמן לבצע שאיבת ביוב? תקלת הביוב חוזרת שוב ושוב ואתם מעוניינים בביצוע צילום קו ביוב? הצוות המקצועי שלנו ישמח לתת לכם את כל המידע, מחירים וייעוץ חינם 24 שעות ביממה!
כמו שניתן לראות במחירון שלנו המחירים שלנו שקופים לכולם ומתחילים מ 500 שקלים בלבד.

לוגו מחירוןמחירון ביובית עדכני:

ריכזנו את מחיר השירותים העיקריים שאנו מציעים, ונכתוב זאת שוב אנו מציעים את המחירים האטרקטיביים בארץ ! בלי אותיות קטנות ובלי הפתעות, מחירון ביובית עדכני שישקף לכם את העלויות הכלליות.

שירותים מחיר התחלתי בש"ח
הזמנת ביובית

550

פתיחת סתימת ביוב

550

שטיפת קו ביוב

500

שטיפת מרזב

600

ניקוי מרזבים

600

פתיחת סתימה במרזב

600

תיקון מרזב

1200

צילום מרזב

600

שטיפת קו ניקוז

600

צילום קו ביוב

600

ביובית נמוכה לחניונים

900

הסרת שורשים בביוב

750

ניסור והסרת בטון בביוב

1,000

איתור נזילות

900

תיקון צנרת ביוב

1600

תיקון צנרת ביוב ללא  הרס

1800

שירותי שאיבות:
שאיבת ביוב

600

שאיבת הצפה

600

שאיבת מים

600

שאיבת בור משאבות

600

שאיבת פיר מעלית

700

התקנת משאבה טבולה

1800

שאיבת בור רקב

600

שאיבת בור ספיגה

600

שאיבת מפריד שומנים

700

עם זאת, חשוב להבין שדף מחירון ביובית זה כללי בלבד, העבודה עשויה להשתנות במקרים חריגים ותלוי במגוון פרמטרים:

מחירון שירותי ביובית

ראשית, חשוב להבין שמחיר שרותי הביובית תלוי באופי והיקף השירותים הנדרש.
בדיוק כמו שמחיר תיקון רכב מושפע ממגוון פרמטרים כדוגמת סוג התקלה ויצרן הרכב, או כמו שמחיר שיפוץ דירה תלוי בסטנדרט המבוקש ובגודל הדירה, כך גם מחיר שירותי ביובית תלוי במספר גורמים משתנים.

כמו כן, בעבודות מורכבות העלות לשירותי ביובית משתנה בהתאם למיומנות והציוד בו משתמש קבלן הביוב. קבלן ביוב בעל ניסיון וידע עשוי לעיתים לגבות מחיר מעט יקר יותר לעומת בעל מקצוע חובבן, אך כמובן יספק לכם פתרון איכותי ויעיל שתוצאותיו ישמרו לזמן רב.

שרותי ביובית ופרמטרים המשפיעים על המחיר

אם גם אתם שואלים את עצמכם כיצד אנו עומדים במחירים כל כך זולים והאם הדבר מתבטא באיכות העבודה… אז דעו שאיכות העבודה היא ערך עליון עבורנו ואיננו מתפשרים ולו המעט על סטנדרט העבודה המצוין.

כמו כן, בזכות עבודה יעילה אנו חוסכים בעלויות ומסוגלים לגבות מחירים זולים נמוכים משמעותית מהמתחרים בענף. אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר ועובדי החברה מיומנים ומנוסים בתחומם, בזכות כל אלו אנו מספקים את הפתרונות הטובים ביותר עבורכם במחיר הטוב ביותר.
אנו מאמינים בתמחור הוגן, ושואפים לעבודה רבה במחירים זולים, כך אתם תרוויחו ממחיר ביובית תחרותי ואנו נרוויח מעבודה רבה ופרנסה מבורכת.

  • עיתוי העבודה – הזמנת עבודה בערב חג או בשעת לילה מאוחרת עשויה לייקר את המחיר.
  • נגישות לצוות העבודה – ככל שהנגישות לצוות הביובית גבוהה יותר כך המחיר שתקבלו יהיה זול יותר. אם אין גישה נוחה או מעבר למשאית ויש לדוגמה למשוך צינור לאורך של מאות מטרים הדבר עשוי להתבטא במחיר השירותים.
  • עבודות מורכבות – מרבית העבודות מצריכות את אותם המשאבים פלוס מינוס. אך אם מדובר בעבודה בהיקף חריג, אשר דורש מאמץ רב ו/או השקעת שעות עבודה לא מעטות, תיתכן חריגה במחיר העבודה לעומת עבודות מקבילות.
  • לקוח חוזר או חד פעמי – אם הנכם לקוחות חוזרים תקבלו מחירים אטרקטיביים עוד יותר.
  • הנחת היקף עבודה – אם לדוגמה הזמנתם שרותי שטיפת קו ביוב וצילום קו ביוב, תזכו להנחה לעומת הזמנת שירותי שטיפת קו ביוב בלבד.

כיצד ניתן להוזיל את מחיר שרות הביובית ?

שירותי ביובית מחיר

שירותי ביובית מחיר הוגן

ישנם פרמטרים עליהם לא תוכלו להשפיע כדוגמת היקף העבודה הנדרש, אך לעיתים תוכלו לתזמן את שעת הזמנת שירותי הביובית לשעה נוחה יותר, כמו כן, במידה וניתן השתדלו לפנות את סביבת העבודה טרם הגעת צוות הביובית למקום.
בנוסף, השתדלו להסביר היטב את מהות תקלת הביוב עוד בשיחה הראשונה לצוות הביובית. מדובר בסתימת ביוב חוזרת? בעבר נגרמו סתימות ביוב כתוצאה מהתפתחות שורשים בביוב? או אולי כתוצאה ממגבונים בביוב? אל תשמרו את המידע לעצמכם. הסבירו לצוות הביובית וכך תקלו עליו להתכונן ולבצע את העבודה ללא בזבוז זמן מיותר.

שירותי ביובית מחיר מיוחד בכל הארץ ,זמינים עבורכם גם בשעת חירום – התקשרו: 053-352-3866

החשיבות למענה מהיר 24 שעות ביממה

כידוע הביוב או בכינוי המקצועי שפכים סניטריים, מכיל כמות עצומה של חיידקים אשר עשויים לפגוע בבריאות הסובבים וכן בעלי פוטנציאל חמור לזיהום סביבתי. לא רק זו אלא גם הביוב מפיץ ריח לא נעים ולעיתים קרובות מביא איתו אורחים לא רצויים כדוגמת חולדות ומקקים, ועוד לא דיברנו על בעיות נלוות שעלולות להתפתח. מאחר וככל הנראה אתם מעוניינים למנוע את כל התופעות השליליות האלו, אם הבחנתם בתקלת ביוב אין להתמהמה, צרו קשר מידית עם ביובית. חשוב לוודא עם הביובית שתגיע תוך זמן קצר. אל תיכנעו לתירוצים וטענות שונות ומשונות, התעקשו על זמן הגעה קצר וסביר.

החשיבות לבעל מקצוע מהסביבה הקרובה

חשוב לברר מהיכן מגיעה הביובית אותה אתם מזמינים והאם החברה מציעה שרותי ביובית בפריסה ארצית. אחרי הכל, אם אתם זקוקים לדוגמה לשירותי שאיבות ביוב בתל אביב או לשירותי ביובית בהרצליה, לא תרצו שתגיע ביובית מאשקלון… הרי לא רק תצטרכו להתמודד שעות רבות עם הריחות הלא נעימים והסיכון להחמרת הנזקים, אלא אף סביר להניח שבעל המקצוע ינפח את המחיר שיגבה מכם בגין שרות הביוב, עקב הוצאות הדלק וזמן הנסיעה הרב שהשקיע על מנת להגיע אליכם. יתרה מזו, אם חס וחלילה תזדקקו לתיקון או שירות נוסף מבעל המקצוע, הסיפור יחזור על עצמו שוב. לכן, מראש הזמינו ביובית בפריסה ארצית נרחבת אשר מסוגלת להציע לכם את השירות הטוב ביותר.

אחריות מלאה עבור השירות

בעל מקצוע שבטוח באיכות עבודתו יציע אחריות על שירותיו, לכן מומלץ לבחור ביובית אשר מציעה אחריות על השירותים שביצעה. כמובן שחשוב לבחור חברה גדולה ומוכרת בעלת מוניטין מעולה, כזו שלא תחפש להתחמק מהאחריות שנתנה בשלל טענות ותירוצים.
כמו כן, התעקשו לקבל חשבונית כחוק, מעבר לכך שמדובר בחוק ולא בבחירה, החשבונית תהווה הוכחה לביצוע השירותים.
אנו במוקד לשירותי ביוב מציעים אחריות מלאה ונשמח להעניק לכם שירות 24 שעות ביממה כולל שרותי חירום.

הזמינו שירותי ביובית מחיר הכי זול בכל מקום בארץ ועבודה איכותית רק במוקד לשאיבות ביוב!

לקבלת הצעת מחיר התקשרו: מוקד ביובית 24 שעות ביממה: 053-352-3866

חוות דעת מלקוחותנו:

מחירי השירותים בפורטל המוקד לשירותי ביובית אינם קבועים ומשתנים בהתאם לסוג העבודה. המחיר הסופי ייקבע במהלך שיחת טלפון או בפגישת הייעוץ.

שירותי ביובית 24 שעות ביממה - השירות באתר שאיבות ביוב .com ניתן על ידי המרכז לביוביות ושאיבות 2023 בע"מ ח.פ 516855632

תנאי שימוש | הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | מפת אתר

צרו קשר בוואטסאפ 053-352-3866 דילוג לתוכן