לפרטים חייגו:

ראשי » פתיחת סתימה במרזב

פתיחת סתימה במרזב

סובלים מסתימה במרזב? החורף קרב ובא ואינכם בטוחים האם המרזב תקין? שוקלים להזמין שירות פתיחת סתימה במרזב?
אנו מציעים את כל שירותי המרזבים: ניקוי מרזבים, צילום מרזבים, תיקון מרזבים, פתיחת בסתימה במרזב ועוד.
אצלנו תקבלו שירות אדיב ומקצועי 24 שעות ביממה, וכמו שאתם מכירים אותנו אנו גם מציעים את המחירים המשתלמים ביותר!

לייעוץ חינם והצעת מחיר לשירותי פתיחת סתימה במרזב חייגו: 053-352-3866

פתיחת סתימה במרזב

מהו מרזב? מה תפקידה של מערכת הניקוז?

אמנם לא מדובר בפיזיקה גרעינית, מכניקת הקוונטים או תורת היחסות, אבל גם בכל הקשור למרזבים וניקוי מרזבים בהחלט יש לא מעט חומר ללמוד.

המרזבים נועדו לאפשר את זרימת מי הגשמים מהגג אל מחוץ למבנה, הם כוללים נקודות ביקורת כולל במרפסות המבנה במידה והן קיימות. המרזבים הינם חלק עיקרי במערכת הניקוז, כך שתפקוד לא תקין שלהם יוביל להצפת המבנה.
מרזבים עשויים ממגוון חומרים החל מפלסטיק, דרך פח מגולוון ואפילו מאלומיניום.

ישנם 2 סוגי מרזבים: מרזב פנימי ומרזב חיצוני, הראשון מותקן בחלקו הפנימי של המבנה והשני מותקן בחלקו החיצוני.
ההשלכות של מרזב לא תקין הינן הצפת גג המבנה, נזילות מים וכמון נזק לרכוש. נציין כי במקרים קיצוניים הצפת גג המבנה עשויה להוביל לקריסתו.

לאחר הקדמה הזו, אנו בטוחים שהבנתם עד כמה חיוניים המרזבים, ועד כמה חשוב שיתפקדו באופן תקין ללא תקלות.

ממה נוצרת סתימה במרזב?

סתימה במרזב עשויה להיווצר כתוצאה ממכלול נרחב של גורמים. אך אל דאגה, את הגורמים העיקריים לסתימות במרזב ריכזנו כאן. כמו כן, חילקנו את הגורמים ל-2 קבוצות עיקריות:

כשל במרזב:

  • שבר או סדק במרזב – כשלים במרזב כדוגמת שברים או סדקים עשויים לגרום לנזילות או סתימות כתוצאה מהיתקעות פסולת בהם.
  • נתק במרזב – נתק במרזב נוצר בדרך כלל כתוצאה מהתנתקות מחברים או צנרת. במידה והנתק לא יתוקן עשויה להתפתח סתימה.
  • מעיכה במרזב – משמעות מעיכה במרזב הינה מרזב צר יותר, כך שקיים סיכוי גבוה יותר להיתקעות פסולת במרזב. הדרך משם ועד לסתימה במרזב הינה קצרה במיוחד.
  • התקנה לא מקצועית – מרזב שהותקן בצורה לא מקצועית, או שמורכב מחומרים שאינם עומדים בתקן עשוי לסבול מתקלות רבות כדוגמת סתימות. הסיבה הנפוצה ביותר הינה שיפוע לא תקין של המרזב, אשר גורם להיתקעות והצטברות פסולת, אשר מסתיימת בסתימה במרזב.

 

פסולת במרזב:

  • פתיחת סתימות במרזביםחדירת שורשי צמחיה למרזב – שורשים של עצים וצמחיה הגדלים בסביבת המרזבים מתרבים וחודרים למרזבים. שורשים אלו פוגעים בזרימת המים במרזב, ואף מפעילים לחץ על המרזב שמוביל לשברים וסדקים במרזב.
  • בטון או פסולת בנייה במרזב – פסולת בניין מושלכת לתוך המרזב ויוצרת סתימות קשות מאוד. שחרור סתימות אלו דורש ציוד מתקדם.
  • עלים, חולות ואבנים – מאחר שהמרזב פתוח, לכלוך זה חודר אליו ומצטבר בתוכו. לעיתים אף אבנים שהתפוררו מהגג עצמו מתגלגלות ומוצאות את דרכן לתוך המרזב.
  • שקיות פלסטיק – במקרים רבים שקיות פלסטיק מתעופפות ברוח עד נוחתות בתוך המרזב, חוסמות אותו וגורמות לסתימות לא פשוטות.

כיצד מבצעים פתיחת סתימה במרזב?

לפני שנתחיל את ההסבר כיצד מבצעים פתיחת סתימה במרזב, חשוב לנו לציין שמומלץ לוודא שהחברה ממנה אתם מזמינים שירותים בעלת הניסיון והציוד המתאים. בירור זה יעזור לכם למנוע נזקים למרזבים, ולא כדאי להקל ראש בנזקים אפשריים למרזבים. על מנת לסבר את האוזן, נציין כי עלות תיקון נזק בודד במרזב עשויה להאמיר לאלפי שקלים.

פתיחת סתימה במרזב נעשית באמצעות הזרמת לחץ מים, כך שהפסולת תזרום עם המים וצינור המרזב ישאר נקי ללא לכלוך ופסולת. בד"כ המכשור שנעשה איתו את הניקוי בלחץ מים הוא ביובית . ומדוע דווקא עם ביובית? ההסבר די פשוט, הביובית מצוידת במערכת משאבות שתאפשר לה להפיק לחץ מים גבוה במיוחד, וכן באמצעות מערכת צינורות שתאפשר לה גישה מלאה לכל מרזב.

אגב, הביובית משתמשת בלחץ מים לא רק עבור פתיחת סתימות במרזבים, אלא גם לביצוע מגוון פעולות נוספות כדוגמת שטיפת קו ביוב וכמובן עבור פתיחת סתימות ביוב.

כמובן שאפשרי לבצע פתיחת סתימה במרזב גם באמצעים אחרים, כדוגמת אמצעי לחץ אוויר, מוטות ברזל וכן הלאה. עם זאת, אנו ממליצים בחום להימנע משימוש באמצעים שאינם ביובית מ-2 סיבות עיקריות:

  1. יעילות ניקוי המרזב – מניסיוננו לחץ מים יניב את התוצאה האפקטיבית ביותר. המרזב הינו צינור ארוך, ולחץ מים בעיקר מהחלק העליון של המרזב, יגרום לסחף של הפסולת כלפי מטה כך שהתוצאה תהיה מרזב נקי ללא פסולת שתפגע בתפקודו. במילים אחרות ניקוי מרזב על ידי ביובית יבטיח תוצאה איכותית וארוכת טווח יותר לעומת מרבית השיטות האחרות לניקוי מרזבים.
  2. סיכון לשלמות המרזב – שימוש באמצעים כדוגמת מוטות ברזל לשם ניקוי המרזב עשוי לגרום לשברים, סדקים, מעיכות ונתקים במרזב. כאשר מנסים לנקות מרזב באמצעים אלו למעשה מטיחים מכות במרזב, ועשויים לגרום לנזקים בלתי הפיכים לשלמותו. עלות תיקון נזק במרזב איננה זולה כלל וכלל, ולכן חבל לקחת סיכונים מיותרים.

צילום מרזב

תדירות הסתימות במרזב מעוררת גבוהה ומעוררת וחשד? רוצים להניח דעתכם שהמרזב תקין ללא כשלים? צילום מרזב זהו השירות המתאים עבורכם.

צילום מרזבים נעשה באמצעות רובוט לצילום מרזבים וצנרת או באמצעות מצלמת סיב אופטי. מצלמות אלו כוללות טכנולוגיות אשר מאפשרות להן לתעד ולהסריט באיכות גבוהה את המתרחש בתוככי המרזב החשוך.צילום מרזב יאפשר לצוות הצילום לאבחן האם קיים כשל במרזב כדוגמת שבר או סתימה, ולהצביע על מיקומה המדויק של הבעיה. בהתאם לכך, קיימת אחריות רבה לצוות הצילום הן מבחינת ביצוע צילום איכותי, והן מבחינת פענוח מדויק של ממצאי צילום המרזב.

דוגמאות לממצאים שעשויים להיחשף על ידי צילום מרזב: נתק במרזב, שבר במרזב, גורם לסתימה במרזב כדוגמת בקבוק פלסטיק, קרש או אבן שחדרה למרזב.

אנו ממליצים בחום לשכור שרותי צילומי מרזבים רק מצוות מקצועי ומיומן, אל תתפשרו על צילום חובבני.

תיקון מרזב

הזמנתם שירות פתיחת סתימה במרזב? ברכותינו, רק וודאו עם צוות העבדוה האם יש צורך בתיקון המרזב. במידה ויש כשל במרזב, אם לא ניתן מענה לבעיה ונתקן אותה, הסתימה עוד תחזור, ובהתאם לחוק מרפי זה עלול לקרות בזמן הגרוע ביותר.

חשוב לנו ליידע אתכם שבהמשך להתקדמות הטכנולוגית בשנים האחרונות, תיקון מרזב לא חייב לכלול שבירת קירות, קרמיקות וכו'. על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כדוגמת שרוול צנרת, פאצ' והתזה אפוקסית, כבר אין צורך בשבירת תשתיות לשם חשיפת המרזב. שיטות אל הרס אלו מאפשרות תיקון מרזב ללא כל שבירות וחפירות. למען הסר ספק נדגיש ששיטות אלו מספקות תוצאה איכותית שתחזיק שנים רבות, ללא פשרות על איכות או עמידות התיקון.

מתי מומלץ להזמין שירות פתיחת סתימה במרזב?

העונה החמה והמומלצת לפתיחת סתימה במרזב וניקוי מרזבים היא עונת הסתיו. כמו כן, בעונה זו מתחילה השלכת כך שעלים הנושרים מהעצים, הרוחות המנשבות מעיפות לכלוך ופסולת לכל עבר, והגשם הראשון שוטף איתו כמויות גדולות של לכלוך ובוצה.

לסיכום, תנאי מזג האוויר בעונת הסתיו מעלים משמעותית את הסיכוי להתרחשות סתימות מרזבים. אם אתם שואלים אותנו, העיתוי המומלץ ביותר הינו ספטמבר-אוקטובר. חודשים אלו אשר הינם שיא עונת הסתיו מומלצים ואטרקטיביים להזמנת שירות ניקוי מרזבים.

אפרופו פתיחת סתימה במרזב, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד עבור פתיחת במרזב או ניקוי מרזבים. הצוותים שלנו בעלי מיומנות גבוהות ביותר, ניסיון רב וכמובן הם מצוידים במיטב הציוד.

לסיום, נציין שהצוותים המקצועיים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם בכל עת לביצוע פתיחת סתימה במרזב, או לביצוע שירותי מרזב אחרים: צילום מרזב, תיקון מרזב, ניקוי מרזב

מחירי השירותים בפורטל המוקד לשירותי ביובית אינם קבועים ומשתנים בהתאם לסוג העבודה. המחיר הסופי ייקבע במהלך שיחת טלפון או בפגישת הייעוץ.

שירותי ביובית 24 שעות ביממה - השירות באתר שאיבות ביוב .com ניתן על ידי המרכז לביוביות ושאיבות 2023 בע"מ ח.פ 516855632

תנאי שימוש | הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | מפת אתר

צרו קשר בוואטסאפ 053-352-3866 דילוג לתוכן