לפרטים חייגו:

ראשי » קבלני ביוב

קבלני ביוב

ביוב הינה מערכת, שבנייתה דורשת הבנה, ידע ומקצועיות, במטרה להקים מערכת יעילה, שתוכל לבוא לשירות שכונות, ערים או מפעלים. על מנת להבין מה תפקידם של קבלני ביוב, נבין קודם מה היא מערכת הביוב.

הביוב הוא מערכת תת קרקעית המורכבת מצינורות, ומיועדת לניקוז שפכים. בין אם מדובר בשפכי בית, שכונה או עיר. השפכים מכילים הפרשות, פסולת, ובמידה ומדובר בביוב המשוייך למפעל, מכיל גם פסולת כימית ואורגנית, גזים וכו'. מערכת הביוב פתוחה ונגישה כך שבעת הצורך, ניתן לפתוח אותה בקלות ובמהירות.

לייעוץ חינם וקבלת הצעת מקבלני ביוב חייגו: 053-352-3866

קבלני ביובית

ככל שכמות התושבים, הבניינים, המשרדים או המפעלים מרובים וגדולים יותר, כך ההשפעה על מערכת הביוב גבוהה יותר, והמערכת נהיית פגיעה יותר בשל המזיקים השונים. כדי לתחזק מערכת ביוב, יש צורך בעבודתם היעילה של קבלני ביוב, לצורך תחזוקה שוטפת והן לתיקון תקלות.

באילו תקלות נתקלים קבלני ביוב?

מדובר על סתימות בבתים פרטיים, היכולים להיגרם מהזרמת חומרים למערכת הביוב, כמו חומרי ניקוי שונים, נוזלים שומניים, וכן פסולת שונה כמו מגבונים, סמרטוטים וכד'. במערכת ביוב של בניין או שכונתית, הנזק יכול להיגרם מלכלוך המשתרע ברחוב, ומוביל לסתימת המערכת. כמו כן, עשוי להיסתם הביוב השכונתי בשל שימוש לקוי של הביוב הביתי.

מה עשוי לגרום לתקלות?

קבלן ביוב

קבלן ביוב לכל סוגי התקלות

הפרשות שונות, שפכי תעשיה, פסולת תעשייתית, פסולת ביתית, פסולת תעשייה ובניין, אבנים או סמרטוטים, חיתולים או מגבונים. כמו כן, רגישה מערכת הביוב לגורמי טבע כמו תזוזות באדמה, לחץ של מי תהום, חדירת שורשים או סתימה בעקבות עלים או ענפים.

כיצד להבחין בתקלה בביוב?

האפשרות הראשונה היא הצפה- בכיורים, בשירותים או באמבטיה או מקלחון, מה שמוביל למסקנה כי קיימת סתימה במערכת הביוב, וכן על פי ריח לא נעים כתוצאה מעליית הביוב מסתימה.

לאור האמור, ניתן להבין כי התעסקות עם מערכת הביוב, בין אם מדובר במערכת ביתית, שכונתית או מערכת עירונית, צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע בלבד, קבלני ביוב, בעלי ניסיון וידע בתחום, שכן חוסר מקצועיות יכולה להוביל לסתימות חוזרות ונשנות, ניחוחות לא נעימים או אף סכנת זיהום סביבתי.

קבלן ביוב מתעסק במגוון התחומים, מתכנון מערכת הצנרת של הביוב ומיקומה, חיבורה למערכות השונות, תחזוק שוטף ותיקון המערכות, הן הקטנות והן הגדולות, וכן ביצוע שאיבות מערכות ביוב וניקוי המערכות, הנגרמות כתוצאה מסתימות, וזאת באמצעות מערכת הביובית.

קבלני ביוב

קבלני ביוב בתחום ביובית

קבלני ביוב ניתן לאתר באמצעות האינטרנט או באמצעות קבלת המלצה. מומלץ ביותר כי הקבלן שביצע עבודות התשתית והקים המערכת, יהיה הגורם המטפל במידה וקיימת תקלה או בעיה, שכן יודע הכי טוב כיצד המערכת מורכבת.

חשוב לזכור כי ל קבלני הביוב יש התמחויות שונות- ישנם קבלנים המתעסקים רק עם הקמת המערכת, וקבלנים המתמחים בתיקון תקלות וניקוי המערכות. על כן, יש להתאים הקבלן לעבודה הנדרשת.

שירותי ביובית נוספים: ביובית לחניונים | שירותי פינוי שפכים | ביובית לקניון

מחירי השירותים בפורטל המוקד לשירותי ביובית אינם קבועים ומשתנים בהתאם לסוג העבודה. המחיר הסופי ייקבע במהלך שיחת טלפון או בפגישת הייעוץ.

שירותי ביובית 24 שעות ביממה - השירות באתר שאיבות ביוב .com ניתן על ידי המרכז לביוביות ושאיבות 2023 בע"מ ח.פ 516855632

תנאי שימוש | הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | מפת אתר

צרו קשר בוואטסאפ 053-352-3866 דילוג לתוכן