לפרטים חייגו:

ראשי » שאיבת בורות ביוב

שאיבת בורות ביוב

מערכת הביוב, אחראית על ניקוז המים לאחר השימוש. זוהי מערכת מורכבת, שכל פגם קטן בה גורם לפגיעה קשה במערכת, סתימות והצפות שגורמות לריחות רעים בסביבה.

מערכת ביוב קיימת בכל מקום ובכל סוג של מבנה, בגלל מורכבותה ורגישותה היא דורשת תחזוקה שוטפת וקפדנית שמטרתה בקרה רצופה שתמנע בעיות קשות שיביאו לקריסת המערכת. אחת מפעולות האחזקה השוטפות שיש לבצע במקומות בהם יש בורות ביוב שמשרתים אוכלוסייה גדולה, היא שאיבת בורות הביוב.

לייעוץ חינם והצעת מחיר חייגו: 053-352-3866

שאיבה של בורות ביוב

מהו בור ביוב?

כיום, כל מערכת הביוב הפרטית, מנוקזת באמצעות מערכת ביוב משוכללת אל בור הביוב המרכזי. הביוב המרכזי מנוהל ומתוחזק על ידי המועצה המקומית. כיום ישנם יותר ויותר מקומות בהם כל הביוב העירוני מנוקז למכונים לטיהור שפכים. בור הביוב הוא המקום אליו מנקזים את מי השפכים של אזור גדול. עקב עובדה זאת, נוטים בורות המים להיסתם בגלל שאריות שונות של פסולת המושלכת אל מערכת הביוב.

שאיבת בורות ביוב

שאיבת בורות ביוב

סתימה בבור ביוב – שאיבת בורות ביוב

כאשר פסולת רבה מתנקזת אל בור הביוב הוא עשוי להיסתם. כאשר בור הביוב נסתם, השפכים עולים חזרה אל הצנרת ומציפים אותה. מדובר כאמור במי שפכים שמכילים חיידקים רבים . החיידקים פולטים גזים רעילים שיוצרים את הריח הרע שאנחנו מזהים כ"ריח של ביוב". הצפה של הביוב היא מפגע תברואתי חמור ביותר , שיש לטפל בו במהירות האפשרית

טיפול בבור ביוב על ידי שאיבה

כאשר יש סתימה במערכת הביוב, יש צורך למצוא את מקור הסתימה ולפתוח אותו. על מנת לעשות זאת, יש צורך לנקז את כל הנוזלים מהבור ורק אז ניתן יהיה לאתר את התקלה ולתקן אותה.

שאיבת בורות ביוב, מבוצעות על ידי קבלן ביוב מורשה, שאמון על כל מערכת הביוב ובקיא בה. במקרה של הצפה או סתימה במערכת הביוב, או ריח רע בסביבת הבית, מאתר קבלן הביוב את הבעיה ומתקן אותה. שאיבת השפכים מתוך בור הביוב דורשת משאית מיוחדת הנקראת ביובית. הביובית היא רכב גדול שמוצמד לו מיכל גדול. אל המיכל מחובר צינור שתפקידו לינוק את הנוזלים ולהעביר אותם מהבור אל המיכל. ההעברה נעשית באמצעות שאיבה המבוסס על וואקום חזק מאוד שגורם לנוזלים לצאת מהבור אל הצינור ומשם אל המיכל שעל המשאית.

שאיבת בורות ביוב על ידי ביובית חייבת להיעשות על ידי קבלן ביוב אמין ומקצועי בכדי לבצע את הפעולה במקצועיות ובצורה מסודרת

מחירי השירותים בפורטל המוקד לשירותי ביובית אינם קבועים ומשתנים בהתאם לסוג העבודה. המחיר הסופי ייקבע במהלך שיחת טלפון או בפגישת הייעוץ.

שירותי ביובית 24 שעות ביממה - השירות באתר שאיבות ביוב .com ניתן על ידי המרכז לביוביות ושאיבות 2023 בע"מ ח.פ 516855632

תנאי שימוש | הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | מפת אתר

צרו קשר בוואטסאפ 053-352-3866 דילוג לתוכן