לפרטים חייגו:

ראשי » ביובית במודיעין

ביובית במודיעין

שירותי ביובית במודיעין מסביב לשעון
מערכת הביוב שלך נסתמת יותר מדי פעמים בפחות מדי זמן והאינסטלטור שלך אובד עצות? כנראה שהבעיה רצינית הרבה יותר והגיע הזמן לקרוא לצוות מוקד שאיבות ביוב במודיעין. אנחנו נגיע אליך, בכל שעה, עם רכב הביובית החדשני שלנו ונשתמש בניסיון הרב שרכשנו לאורך השנים כדי לטפל בתקלות הביוב שלך אחת ולתמיד!

הביוב מציף את החצר? סובלים מהצפה בעסק? המים באסלה עולים?

שירותי ביובית במודיעין 24/7

צוות ביובית במודיעין מספק שירות רחב של שאיבות ביוב במודיעין והסביבה, שירותי תיקון צנרות ועוד
עבודה יסודית ומקצועית במחירים ללא תחרות החל מ 500 שקלים!
ניתן להזמין שירותי ביובית מהיום להיום

לייעוץ חינם והצעת מחיר לשירותי ביובית במודיעין התקשרו אלינו: 053-352-3866

שירותי ביובית במודיעין

מידע על שירותי ביובית במודיעין

חברתנו ידועה בסטנדרטים המובילים שלה, ובהיותה כתובת אחת לכל שירותי הביובית. אנו מציעים את כל שירותי הביוב והשאיבות במודיעין והסביבה וזאת ברמות מחירים משתלמות במיוחד.

אנו מאמינים שמתן כל שירותי הביוב בכתובת אחת מהווה יתרון משמעותי על פני המתחרים, וזאת מאחר שכך תחסכו זמן יקר של ריצות בין בעלי מקצוע שונים, כאבי ראש עקב הטלת אחריות בין בעלי מקצוע ולא פחות תשיגו חסכון ניכר בתשלום על השירות.

נשמח להביא לפניכם מספר שירותים עיקריים שאנו מציעים, כולל הסבר מפורט על כל אחד ואחד מהם:

 • שאיבת ביוב במודיעין: שאיבת ביוב זו פעולה שמשמעותה הוצאת הביוב והפסולת הנמצאת בו החוצה. שאיבת ביוב מבצעים על ידי ביובית אשר שואבת את הביוב אל תוך המיכל שהיא נושאת על שלדת המשאית. לכן ביובית במודיעין תיתן לכם מענה מלא של שאיבת ביוב במודיעין.
  ומתי מבצעים שואבים ביוב? ב-2 סיטואציות עיקריות:
  שאיבת מאגרי ביוב שאינם מחוברים למערכת הביוב, ולכן אם לא תבוצע שאיבת ביוב הם עשויים לעלות על גדותיהם ולגרום להצפת ביוב. מאגרי ביוב לדוגמה: בור ספטינג, שירותים כימיים, בור רקב.
  ניקוי מערכת הביוב מפסולת שהצטברה בה וגורמת לסתימות ביוב, מטרדי ריח ותקלות נוספות. פסולת לדוגמה: בוצה, חולות ואבנים, מוצרי היגיינה כולל מגבונים, סמרטוטים, חיתולים וטיטולים וכן הלאה.
 • צילום צנרת ביוב במודיעין: צילום צנרת ביוב אפשר לבצע על ידי רובוטים לעבודות צנרת אשר נשלטים על ידי מפעיל אשר מנווט אותם בתוככי מערכת הביוב, או על ידי מצלמות המחוברות לסיב אופטי ולמעשה מגולגלות ונדחפות קדימה לצנרת הביוב. מצלמות ביוב אלו מיועדות לעבודות ביוב, ובהתאם לכך מצוידות בתאורה חזקה שתאיר את מערכת הביוב החשוכה והן מסוגלות להגיע למרחקים עצומים של כ-100 מטרים בתוך מערכת הביוב.
 • פתיחת סתימת ביוב במודיעין: בודדים מאיתנו לא נתקלו בסתימת ביוב, אין עוררין שזו תקלת הביוב הנפוצה ביותר, וכמו כן אין עוררים שמדובר בתקלה דוחה ולא סימפטית. כאשר נוצרת סתימת ביוב הביוב צף החוצה ונוצר זיהום. על ידי ביצוע פתיחת סתימת ביוב בעצם תתאפשר זרימה תקינה של הביוב במערכת הביוב, ותמנע הצפת ביוב.
  פתיחת סתימת ביוב במודיעין נעשה על ידי ביובית במודיעין, כאשר לחץ המים העצום שהיא מפיקה יאפשר לסלק את הפסולת שגרמה לסתימת הביוב.
 • שטיפת קו ביוב במודיעין: הזמנת שירות ביובית במודיעין לביצוע שטיפת צנרת ביוב בלחץ מים גבוה תבטיח קו נקי ותקין. שירות שטיפת קו מומלץ לבצע אחת לתקופה, או עקב פסולת שגורמת לבעיות בזרימת הביוב, או עקב ריחות רעים ממערכת הביוב. שטיפת קו ביוב תנקה את דפנות הצינורות של מערכת הביוב כך שלא תיוותר בו פסולת מיותרת.
 • תיקון צנרת ביוב ללא הרס במודיעין: תיקון צנרת ללא הרס הינו חזית הטכנולוגיה בתחום תיקון צנרת ביוב. תיקון צנרת ללא הרס מהווה תחליף לשבירת הריצוף, חפירה ותיקון הצנרת לאחר חשיפתה. תיקון צנרת בשיטות אל הרס חוסך זמן, עלויות כספיות, ואף נחשב ידידותי לסביבה מאחר שחוסך היווצרות פסולת שנוצרת כתוצאה מתיקון צנרת. שיטות נפוצות לתיקוני אל הרס לצנרת הביוב הן התזה אפוקסית, שרוול צנרת ופאצ'.

 

לוגו מחירוןמחירון ביובית במודיעין

ריכזנו את מחיר השירותים העיקריים שאנו מציעים, ונכתוב זאת שוב אנו מציעים את המחירים האטרקטיביים בארץ ! בלי אותיות קטנות ובלי הפתעות, מחירון ביובית עדכני שישקף לכם את העלויות הכלליות.

שירותי ביובית במודיעין מחיר התחלתי בש"ח
הזמנת ביובית במודיעין

550

פתיחת סתימת ביוב

550

שטיפת קו ביוב

500

שטיפת מרזב

600

שטיפת קו ניקוז

600

צילום קו ביוב

600

ביובית נמוכה לחניונים

900

הסרת שורשים בביוב

750

ניסור והסרת בטון בביוב

1,000

איתור נזילות

900

שירותי שאיבות:
שאיבת ביוב

600

שאיבת הצפה

600

שאיבת בור רקב

600

שאיבת בור ספיגה

600

שאיבת מפריד שומנים

700

עם זאת, חשוב להבין שדף מחירון ביובית במודיעין כללי בלבד, העבודה עשויה להשתנות במקרים חריגים ותלוי במגוון פרמטרים, לבירור מחיר מדויק אנא צרו קשר.

ביובית במודיעין – איך ולמי קוראים?

ביובית במודיעין

שירותי ביובית במודיעין 24 שעות ביממה

כאן מדובר בסוג הבעיה. במידה ומדובר בבעיה נקודתית בביתך בלבד, תוכל להסתייע באינסטלטור בעל ידע וניסיון בתשתיות החדישות, והוא וודאי יוכל לפתור לך הבעיה.

עם זאת, אם מדובר בבעיה שכונתית, תצטרך כבר לפנות לצוות המתמחה בתחום של שאיבת ביוב במודיעין. כיוון שמדובר בביוב השכונתי, מומלץ להסתייע בשירותי הביובית.

מהי ביובית ואיך היא עוזרת?

ביובית היא למעשה משאית, הנושאת מכשור כמו משאיבת יניקה או מיכל קיבול. למעשה, היא מדמה את פעולת ה"פומפה" הביתית, רק בגדול. באמצעות הביובית, ניתן לבצע מספר פעולות כמו פתיחת סתימות בביוב, ניקוי צנרת הביוב באמצעות סילון מים חזק, שאיבת מי תהום. משאית הביובית יוצרת למעשה ואקום באמצעות יניקה, שאיבת מי השופכין והעברתם אל מיכל קיבול. ביובית, בנוסף לפתיחת סתימות ביוב מודיעין, מסייעת בתחזוקת צנרת הביוב, על כן מומלץ להזמינה אחת לתקופה על מנת שתבצע פעולת היניקה והניקוי בצנרת, ובכך תוכלו להימנע מסתימות מיותרות שעלולים להוביל לתיקונים יקרים.

שאיבות ביוב במודיעין

שאיבות ביוב במודיעין על ידי מקצוענים במחיר הוגן

שאיבת ביוב מודיעין צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע בלבד, בעלי ניסיון רב וידע בתחום. בית עסק שאיננו בעל הידע המתאים, עלול ליצור נזק, ואף לשבור או לסדוק הצנרת שלכם, מה שיוביל לתיקון גדול יותר, בעלות גבוהה יותר. על כן, לפני שאתם מזמינים שירותי שאיבת ביוב במודיעין, בדקו את העסק עמו אתם מדברים, בקשו מסמכים המוכחים רישוי ואף קבלו המלצות. לאחר מכן, תוכלו להזמין את הצוות להתייעצות לגבי הטיפול הראוי, כאשר הייעוץ לעיתים יינתן ללא עלות.

ביובית במודיעין – הפתרון היעיל לביוב הסתום!

שירותים בקרבת מקום: ביובית ירושלים, ביובית בבית שמש, ביובית במכבים רעות

חוות דעת מלקוחותנו:

מחירי השירותים בפורטל המוקד לשירותי ביובית אינם קבועים ומשתנים בהתאם לסוג העבודה. המחיר הסופי ייקבע במהלך שיחת טלפון או בפגישת הייעוץ.

שירותי ביובית 24 שעות ביממה - השירות באתר שאיבות ביוב .com ניתן על ידי המרכז לביוביות ושאיבות 2023 בע"מ ח.פ 516855632

תנאי שימוש | הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | מפת אתר

צרו קשר בוואטסאפ 053-352-3866 דילוג לתוכן