לפרטים חייגו:

ראשי » שאיבת בור משאבות

שאיבת בור משאבות

שרותי שאיבת בור משאבות במחיר המשתלם ביותר 24 שעות ביממה! אנו מתחייבים לעבודה מקצועית, שירות מהיר ולמחיר הטוב ביותר

יש לכם בור משאבות בדירה או בבניין? הביוב גולש החוצה מהבור? הגיע הזמן לבצע את הטיפול השגרתי במשאבות?
אם התשובה לאחת מהשאלות הללו חיובית, כנראה שאתם צריכים שרותי שאיבת בור משאבות.
מדובר בשירות לא מורכב, אשר חברה מיומנת תדע לבצע במהירות וביסודיות ללא סיבוכים מיותרים
אצלנו תקבלו את המחיר הכי משתלם, החל מ 600 שקלים בלבד עבור שאיבה בסיסית.

לייעוץ וקבלת הצעת מחיר חייגו: 053-352-3866

שאיבת בור משאבות

שרותי שאיבת בור משאבות במחיר המשתלם ביותר 24 שעות ביממה! אנו מתחייבים לעבודה מקצועית, שירות מהיר ולמחיר הטוב ביותר

יש לכם בור משאבות בדירה או בבניין? הביוב גולש החוצה מהבור? הגיע הזמן לבצע את הטיפול השגרתי במשאבות? אם התשובה לאחת מהשאלות הללו חיובית, כנראה שאתם צריכים שרותי שאיבת בור משאבות. מדובר בשירות לא מורכב, אשר חברה מיומנת תדע לבצע במהירות וביסודיות ללא סיבוכים מיותרים

בור משאבות

שאיבת בור משאבהלפני שנרחיב על שאיבת בור משאבות, בואו ונלמד קצת על בור המשאבות. בור משאבות הינו בור אשר מותקן כאשר קיים צורך לשאוב ביוב, מי ניקוז או נוזלים אחרים אשר ממוקמים מתחת למפלס מערכת הביוב העירונית. לדוגמה במקרים של חניונים תת קרקעיים, מרתפים, מקלטים תת קרקעיים, או מבנים אחרים במפלסים נמוכים.

כאשר הבור מתמלא נוזלים מעל לסף מסוים, המשאבות המותקנות בו נכנסות לפעולה על מנת לשאוב את השפכים ולהעבירם אל מערכת הביוב או הניקוז העירונית.

בד"כ בבור משאבות יותקנו משאבות טבולות, אשר נכנסות לפעולה בעת הגעת הנוזלים לגובה המבוקר על ידי המצוף. קיימים מקרים בהם בבור משאבות מותקנות משאבות ידניות, לעיתים מדובר במשאבות שהותקנו לפני שנים רבות, ולעיתים בהתאם למגבלות החוק מאחר ומשאבות ידניות לא יתנתקו בעת נפילת מערכת החשמל.

שאיבת בור משאבות

שאיבת בור משאבות זו עבודה שדורשת ציוד מקצועי ומתאים, וצוות מיומן לביצוע עבודה.
הצורך בשאיבת בור משאבות עשוי להתעורר עקב אחת מהשניים:

 1. תקלה במשאבות – תקלה במשאבות עשויה להגרם כתוצאה מבלאי טבעי של המשאבה, התקנה לא מקצועית, עומס יתר או לכלוך כדוגמת מגבונים שסותמים את המשאבה.
  תקלה במשאבות חשוב לפתור בדחיפות המרבית וזאת בטרם תתרחש הצפת ביוב וזיהום סביבתי מיותר.
 2. פעולת אחזקה שגרתית – אם אנו רוצים להקדים תרופה למכה, אם נהיה ספציפיים יותר, אם אנו מעוניינים למנוע הצפת ביוב כתוצאה מתקלת במשאבות, שאיבת בור משאבות אחת לתקופה הינה פעולה הכרחית. שאיבת בור משאבות וניקוי הבור באמצעות לחץ מים תותיר אחריה בור נקי, ללא פסולת שעשויה לפגוע בפעילות המשאבות.

כיצד מבוצעת שאיבת בור משאבות?

בור משאבותשאיבת בור משאבות מבוצעות המרבית המקרים באמצעות ביובית.
בכל הקשור לשאיבת בור משאבה, לביובית יתרונות לא מעטים בהשוואה לכל ציוד אחר. הביובית מצוידת במשוואה חזקה אשר תאפשר לה לרוקן במהירות וביסודיות את בור המשאבה. כמו כן, בזכות צנרת השאיבה לביובית יכולת לשאוב כל בור משאבה, גם אם מדובר במרחק של עשרות מטרים בין הבור לבין חניית הביובית.

אגב, נסב את תשומת ליבכם לנקודה שאיננה פחותה בחשיבותה מכל הנתונים הטכניים שפירטנו למעלה. צוות הביובית מיומן לביצוע עבודות שאיבה, ובזכות כך ביכולתו לשאוב את הבור ביסודיות. יתרה מזו, הצוות ידע לתת מענה איכותי לכל בעיה או סוגיה שתעלה בשטח.

תדירות מומלצת לשאיבת בור משאבה

מתלבטים האם הגיע הזמן לשאיבת בור משאבות? רוצים להיוועץ עם חברה מקצועית האם יש צורך לבצע שאיבת בור משאבות?
אנו נשמח לתרום מהידע שלנו בנושא, וכמו שאתם בטח כבר יודעים, אתם מוזמנים להתקשר אלינו ולהתייעץ ללא כל עלות.
ולעניינו, במידה ומדובר בשאיבה שגרתית, פרק הזמן המומלץ לביצוע שאיבת בור משאבות הוא כל 12 חודשים. במידה ומדובר בבור פעיל מאוד, או בור אשר התרחשו בו מספר תקלות, מומלץ לבצע שאיבה בתדירות גבוהה יותר.

אלו שאיבות נוספות אנו מבצעים?

חברתנו מתמחה לא רק בשאיבת בור משאבות, אלא במגוון רחב של שירותי שאיבה נוספים. לכן אם אתם מחפשים שירות שאיבה כלשהוא, ולא רק שאיבת בור משאבות פשוט תפנו אלינו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד.

 • שאיבת שומן: שאיבת מפריד שומנים באמצעות ביובית. מפרידי שומן נפוצים במסעדות, בתי חולים, בתי אבות, מלונות, בתי מלון, בתי הארחה ובכלל בכל מקום שקיים בו מטבח מבשל והחוק מחייב את התקנת המפריד. תפקידו של מפריד השומנים הוא לאגור את השומנים, כל שלא יזרמו למערכת הביוב יחד עם הנוזלים. הסיבה שיש להפריד את השומנים הינה שהם נצמדים לצנרת הביוב וגורמים לסתימות ביוב קשות במיוחד. אחת לתקופה יש לשאוב את תכולת מפריד השומנים ולשטוף אותו היטב בלחץ מים גבוה. אם לא נבצע את השאיבה בזמן, השומן יעלה על גדותיו ותתפרץ הצפת ביוב מהמפריד.
 • שאיבת הצפה: הצורך בשאיבת הצפת מים נגרם בדרך כלל עקב חדירת מי גשמים, מרזב סתום, תקלת אינסטלציה או במערכת כיבוי אש. המים מציפים את המבנה ומחייבים שאיבה, כך שהמבנה ותכולתו לא ינזקו כתוצאה מהמים.
  אנו מבצעים שירותי שאיבת הצפה באמצעות ביובית, ובאמצעות משאבות ניידות עוצמתיות במיוחד. ביכולתנו לתת מענה עבור כל היקף של הצפה, ונשמח לעמוד לשירותכם בעת הצורך.
 • שאיבת חומ"ס: חומרים מסוכנים כדוגמת שמנים, כימיקלים וסולר מותר לשאוב רק על ידי צוות מוסמך ומשאית מוסמכת להובלת חומרים מסוכנים. אנו מציעים שירות שאיבת חומרים מסוכנים במחירים המשתלמים ביותר.
  לאחר השאיבה תקבלו אישור הטמנה באתר מורשה בהתאם לחוק.

מדוע להזמין דווקא אותנו לשאיבת בור משאבות?

חברתנו מבצעת לא רק שאיבת בור משאבות אלא אף בדיקות לתקינות המשאבות והאביזרים הנלווים, תיקון משאבות והתקנת משאבות. המשמעות היא פתרון מלא של הבעיה ללא צורך בתיאום מספר בעלי מקצוע שונים. אנו נגיע ונבצע שאיבת בור משאבות, בדיקה לתקינות המשאבות ותיקון למשאבות במידה ויש צורך. למעשה אצלנו תקבלו מכלול שירותים מקיף, עד למתן מענה מעלה לקריאת השירות.

כמו כן, חשוב לנו להדגיש שהצוות שלנו מנוסה ומחזיק בהסמכות הנדרשות לביצוע הפעולות. רוצים דוגמה? חשמלאי מוסמך יבצע עבודות חשמל ככל הנדרש עבור מערכת המשאבות. ועוד נקודה קטנה אבל משמעותית, אצלנו תקבלו את המחיר הטוב ביותר. קיבלתם הצעת מחיר מספק אחר? צרו איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר טובה עוד יותר.

מחפשים שירות שאיבת בור משאבות? לא משנה אם אתם לקוח פרטי, מפעל או מרכז מסחרי אצלנו תקבלו את חבילת השירות המשתלמת ביותר. אנו במוקד לשאיבות ביוב מפעילים מגוון משאבות ביוב ומשאיות ביובית בגדלים וסוגים שונים כך שנוכל לספק מענה מיטבי לכל עבודת שאיבה.

לפרטים נוספים וייעוץ ללא עלות צרו איתנו קשר עוד היום 053-352-3866

חוות דעת מלקוחותנו:

מחירי השירותים בפורטל המוקד לשירותי ביובית אינם קבועים ומשתנים בהתאם לסוג העבודה. המחיר הסופי ייקבע במהלך שיחת טלפון או בפגישת הייעוץ.

שירותי ביובית 24 שעות ביממה - השירות באתר שאיבות ביוב .com ניתן על ידי המרכז לביוביות ושאיבות 2023 בע"מ ח.פ 516855632

תנאי שימוש | הצהרת נגישות | מדיניות פרטיות | מפת אתר

צרו קשר בוואטסאפ 053-352-3866 דילוג לתוכן